O společnosti

GP Taxi je moderní taxislužba působící ve městech Pardubice, Chrudim, Kolín, Poděbrady a jejich okolí.

Ať již potřebujete jednorázově přepravit, nebo máte zájem o dlouhodobou smluvní spolupráci, jsme tu pro Vás!

Zajistíme pro Vás bezpečnou přepravu osobu do jakékoliv cílové destinace. V naší flotile naleznete moderní vozy značky Škoda a Jaguar. Díky efektivnímu dispečinku a moderním ekologickým vozům Vám nabízíme skvělé ceny a špičkový servis.

Bezpečnost v našich vozech je pro nás maximální prioritou. Odvezou Vás naši profesionální řidiči. Zakládáme si na tom, abyste se ve vozech cítili skvěle, a tak dbáme nejen na profesionální vystupování řidičů, ale také čistotu našich vozidel a jejich výborný technický stav.

Bohaté zkušenosti v oboru od roku 2016.

Vozů GP TAXI si můžete všímnou od léta roku 2019, do té doby jsme působili pod jinou značkou.

bezpečnost

Bezpečnost V našich vozech se budete cítit nejen skvěle, ale i bezpečně. Dbáme na výborný technický stav vozů a provádíme pravidelné kontroly a servisy.

informovanost o příjezdu

Informovanost o příjezdu Informuje Vás sms zprávou, jakmile je zakázka přidělena nejbližšímu řidiči, následně za jak dlouho přijedeme a nakonec, že jsme na místě. U nás máte vždy přehled!

krátké dojezdy

Krátké dojezdy Na našem dispečinku využíváme nejmodernější systémy. Dispečer přesně ví, které vozidlo se kde nachází a jaký je cíl jeho cesty. Díky tomu efektivně rozděluje vozy a zkracuje dojezdy na minimum.

GP taxi
čistota vozidel

Čistota vozidel O vozy plnohodnotně pečujeme! Garantujeme Vám, že naše vozy jsou vždy čisté. Péči o interiér věnujeme maximální úsilí, abyste se u nás cítili skvěle.

dostupnost

Dostupnost Jezdíme pro Vás 24 hodin denně. Naše vozy můžete objednávat s přistavením ihned, nebo předobjednávat na přesný čas.

platba kartou

Platba kartou U nás nepotřebujete hotovost! Všechny naše vozy jsou vybaveny terminály pro pohodlnou a bezpečnou platbu kartou.

Kam dál?

Služby Ceník
© COPYRIGHT 2019 - 2024 GP TAXI | Všechna práva vyhrazena.