Služby

Poskytujeme tyto služby

osobní přeprava

Osobní přeprava

Ať již cestujete odkudkoliv kamkoliv, naše vozy jsou pro Vás vždy připraveny. Využijte našich moderních vozů k Vaší osobní přepravě. Čistota a bezpečnost přepravy je naší maximální prioritou.

taxi na fakturu

Taxi na fakturu

Jezdíte s námi pravidelně, či jste firma, která posílá vozidly taxi své klienty? Rádi s Vámi osobně probereme téma taxi na fakturu.

Předobjednávka vozu

Předobjednávka vozu

Plánujete dopředu a víte, že budete potřebovat vozidlo v určitý čas? Rádi Vám uděláme předobjednávku a přistavíme vozidlo na místo přesně, dle Vašeho požadavku.

Bezpečná přeprava dětí

Bezpečná přeprava dětí

Posíláte své ratolesti do školy, či třeba na trénink nebo kroužek a chcete mít jistotu, že na místo byly dopraveni bezpečně a včas? Budeme Vás o vyložení v cílové destinaci informovat sms zprávou.

Svoz zaměstnanců

Svoz zaměstnanců

Nachází se Vaše firma v místě, kde není dobrá dopravní obslužnost? Potřebujete zajistit svoz pro své zaměstnance? Ozvěte se nám, vymyslíme spolu možnosti spolupráce.

Drink & Drive

Drink & Drive

Ať již potřebujete přepravit Vaše vozidlo z jakéhokoliv důvodu, naše letka a profesionální řidiči jsou kdykoliv připraveni. Dopravíme Vás, i Vaše vozidlo bezpečně do cílové destinace.

VIP přeprava

VIP přeprava

Jedete na důležité obchodní jednání, či jen máte rádi luxus? U nás můžete využít prémiovou přepravu vozy značky Jaguar.

GP Top Class

Ať již jedete na důležité obchodní jednání, nebo jen máte rádi luxus, můžete využít naše prémiové vozy, kterými Vás přepraví naši profesionální řidiči. V naší flotile jsou pro Vás připraveny vozy značky Jaguar E-Pace. V případě VIP přepravy nad 30 kilometrů, můžete využít také vůz Jaguar XJ.


GP Economy (Standard) Class

K přepravě osob využíváme moderní vozy značky Škoda Octavia G-Tec a Škoda Fabia. Ve vozech klademe maximální důraz na čistotu a skvělý technický stav. Všichni naši řidiči jsou profesionálové. S námi jste při přepravě maximálně v bezpečí.


Kam dál?

Ceník Kontakt
© COPYRIGHT 2019 - 2024 GP TAXI | Všechna práva vyhrazena.